współpraca

Każdy moment jest dobry, aby rozwijać swoją firmę i postawić na nowoczesny biznes. Czy startujesz, czy masz kilkunastoletnie doświadczenie w branży ubezpieczeń – nie musisz działać sam. Warto wybrać model współpracy partnerskiej z ubezpieczeni.eu, który zapewni szerokie wsparcie, rozwój i umocni Twoją pozycję na rynku.

nowoczesny agent

Bez technologii nie ma dziś nowoczesnej agencji. Technologia oszczędza czas i ułatwia wzrost sprzedaży. ubezpieczeni.eu zapewnia partnerom jeden z najlepszych systemów do sprzedaży ubezpieczeń na rynku. W jednym systemie agent kalkuluje składki ubezpieczeń majątkowych i ubezpieczeń na życie, wystawia. To funkcjonalny system obsługi klienta, który w jednym miejscu zapewnia cały proces sprzedaży. Agent korzysta także z aplikacji mobilnej – jedynej na rynku. W smartfonie skanuje kod aztec z dowodu rej. auta i zapisuje w systemie kalkulację, zarządza wznowieniami i dba o relacje z klientami. System ubezpieczeni.eu zapewnia też realizację wymogów RODO i IDD.

Zmiany przepisów dotyczą procesu sprzedaży ubezpieczeń, a do ich stosowania niezbędne są rozwiązania informatyczne, które opracowaliśmy i udostępniamy w systemie dla partnerów.​

co zyskujesz

Zyskasz dostęp do oferty Towarzystw Ubezpieczeniowych - zapewnisz szeroki wybór swoim Klientom.

Jeśli koncentrujesz się na doradztwie w ubezpieczeniach majątkowych - uzupełnisz swoją ofertę o ubezpieczenia na życie i zapewnisz kompleksową ochronę dla swoich Klientów.

Jeśli koncentrujesz się na doradztwie w ubezpieczeniach na życie - uzupełnisz swoją ofertę o ubezpieczenia majątkowe. Zachowasz swoje przychody i niezależność, a zyskasz wsparcie i zalety współpracy z jednym partnerem. Zbudujesz renomę na lokalnym rynku, współpracując ze znaną marką. Zwiększysz swoją sprzedaż, bo wzrośnie rozpoznawalność Twojej firmy.

Dzięki szkoleniom będziesz stale doskonalić swoje umiejętności Doradcy ds. Ubezpieczeń. Będziesz nowoczesnym Agentem Ubezpieczeniowym, który korzysta z najnowszych rozwiązań dostępnych na rynku. Nowoczesna platforma informatyczna zapewni Ci komfortową pracę i lepszy kontakt z Klientem - porównasz oferty TU dokładnie i szybko. Zyskasz czas na rozwój własny i rozwój biznesu. Będziesz profesjonalistą, który śledzi trendy i zmiany na rynku. Twoja firma będzie pod ochroną polisy OC Multiagenta. Skorzystasz ze wsparcia marketingowego online (poprzez akcje w mediach społecznościowych). ​

kogo szukamy

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM

Zaproszenie do współpracy z ubezpieczeni.eu kierujemy do osób posiadających doświadczenie w pracy z Klientami, sprzedażą bezpośrednią, doradztwem, a także tych, które pragną rozszerzyć zakres swoich usług lub podjąć nową działalność.

Ofertę kierujemy również do aktualnych i byłych Agentów innych towarzystw ubezpieczeniowych. W odróżnieniu od Placówek Franczyzowych, Punkt Partnerski może być połączony z prowadzeniem odrębnej działalności w tym samym lokalu. Tak więc bez najmniejszego problemu możesz rozszerzyć ofertę swojej agencji bankowej, punktu kurierskiego czy innej działalności, którą obecnie prowadzisz.

Zapraszamy do współpracy!​

współpracujemy z najlepszymi

Po Prostu Zadzwoń do Nas!

Chałupa Agencja Ubezpieczeniowa
ul. Piotra Wysockiego 30B
96-300 Żyrardów, Poland

+48 510 199 633 Ewa
+48 500134200 Dariusz
+48 46 8541010 Biuro
ewa@ubezpieczeni.eu
dariusz@ubezpieczeni.eu

×

czego dotyczy sprawa?

 

× w czym możemy pomóc?