Jak kupić ubezpieczenie przez Internet

Jak kupić ubezpieczenie przez Internet w kilka minut

Propozycja Ubezpieczeń Online Generali z 10% zniżki kod pośrednika 27952

klikając w ikonkę ubezpieczalnik.pl system przeniesie Cię na stronę gdzie samodzielnie zakupisz polisę.

Tu możesz zakupić jedno z niżej wymienionych rodzajów ubezpieczeń

•Ubezpieczenie ucznia

•Ubezpieczenie przedszkolaka

•NNW student

•Ubezpieczenie domu

•Ubezpieczenia NNW / OC dla pracowników

•Ubezpieczenie podróżne online

•Indywidualne ubezpieczenie na życie

•Ubezpieczenie assistance pojazdu

•Ubezpieczenie auta

•Ubezpieczenie psa

•Renta dla dziecka

•Ubezpieczenie seniora wiek wstępu (61-80) lat

•Ubezpieczenie pojazdów i przyczepek

NNW Szkolne Uniqa

Ubezpieczenie szkolne – oblicz wysokość składki Twoje dziecko chodzi do żłobka, przedszkola, jest uczniem lub studentem? Jeśli ma do 26 lat, to możesz skorzystać z ubezpieczenia szkolnego w UNIQA. Dzięki ochronie ubezpieczeniowej wypłacimy świadczenia m.in. w związku z uszkodzeniem ciała, śmiercią ubezpieczonego, pobytem w szpitalu. Nasze ubezpieczenie szkolne zapewnia szeroką ochronę, którą możesz dopasować do potrzeb swoich i swojego dziecka. Do wyboru masz 4 pakiety ubezpieczenia, dzięki czemu wybierzesz taką ochronę, jakiej potrzebujesz. Decydując się na polisę, otrzymasz odszkodowanie w razie wystąpienia nieszczęśliwego wypadku u Twojego dziecka. Oblicz wysokość składki na ubezpieczenie, korzystając z naszego kalkulatora. Wprowadź niezbędne dane, a po chwili poznasz cenę ochrony. Ubezpieczenie możesz zakupić online bez wychodzenia z domu.

Ubezpieczenie przedszkolaka – kalkulator online Twój przedszkolak jest bardzo aktywny, uwielbia się bawić i szaleć na placach zabaw? Bez względu na to, jak będziesz go pilnować, możliwe, że dojdzie do nieszczęśliwego wypadku. Jeśli zdecydujesz się na ubezpieczenie dziecka, to w razie wypadku otrzymasz odszkodowanie. To nie wszystko, co zapewniamy w ramach ochrony ubezpieczeniowej. W zakresie każdej umowy ubezpieczenia szkolnego gwarantujemy świadczenie na wypadek ukąszenia kleszcza. Ile będzie Cię kosztować takie ubezpieczenie? Skorzystaj z kalkulatora online i łatwo wylicz koszt ochrony. Dopasuj odpowiedni zakres i sprawdź, ile wynosi składka ubezpieczeniowa.

Jak działa kalkulator ubezpieczenia dziecka w szkole? Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że Twoje dziecko może być ofiarą hejtu w internecie? Zakres polisy możesz rozszerzyć o ubezpieczenie przed hejtem w sieci. W ramach ochrony ubezpieczeniowej zapewniamy w takich przypadkach pomoc prawnika oraz specjalisty IT. Jeśli Twoje dziecko ma od 13 do 26 lat, to możesz również wybrać dla niego ubezpieczenie OC w życiu prywatnym. Zakres ochrony obejmuje szkody związane z czynnościami życia prywatnego, nauką, praktyką zawodową czy przyuczeniem do pracy. Szybko i bez komplikacji oblicz składkę na ubezpieczenie szkolne, korzystając z kalkulatora online. Jak to działa? Wystarczy, że podasz nam dane, których potrzebujemy do wyliczenia kosztu ubezpieczenia, a w ciągu kilku chwil dowiesz się, ile zapłacisz za ochronę. Wysokość składki zależy od sumy ubezpieczenia oraz od zakresu ochrony. Im suma ubezpieczenia będzie wyższa, a zakres szerszy, tym więcej będzie Cię kosztować ubezpieczenie, ale jednocześnie otrzymasz wyższe świadczenie, jeśli dojdzie do zdarzenia objętego ochroną. Sprawdź ogólne warunki ubezpieczenia, wylicz składkę na ubezpieczenie szkolne i zapewnij dziecku odpowiednią ochronę.

Promocyjny kod rabatowy, dzięki któremu otrzymasz zniżkę 10% to: „SZKOLNE10”

współpracujemy z najlepszymi

Po Prostu Zadzwoń do Nas!

Chałupa Agencja Ubezpieczeniowa
ul. Piotra Wysockiego 30B
96-300 Żyrardów, Poland

+48 510 199 633 Ewa
+48 500134200 Dariusz
+48 46 8541010 Biuro
ewa@ubezpieczeni.eu
dariusz@ubezpieczeni.eu

×

czego dotyczy sprawa?

 

× w czym możemy pomóc?